NĚKOLIK INFORMACÍ O MĚ A MÉ PRÁCI

Financím se na plno věnuji od září 2009, v oboru s takovou flukturací, kde více jak 80% začátečníků skončí do 2 let, si troufám tvrdit, že už to vyžaduje nějaké umění. Jako každý jsem si prošel nějakým vývojem, do financí jsem se dostal z automotive, kde jsem sbíral zkušenosti s leasingem a pojištěním. V září 2009 v době probíhající finanční a hospodářské krize jsem absolvoval několika měsíční sérii školení a certfifikací a naplno se vrhl do světa financí.

První zkušenosti jsem sbíral ve stavební spořitelně - podle nich, se veškeré finanční potřeby rodiny daly řešit stavebním spořením. To se tam praktikuje dodnes a sám jsem věřil téměř rok, že je to správně.

Musel jsem se rozhodnout, jestli budu prodejce, nebo poradce - nebylo co řešit a vydal jsem se cestou poradenskou, z prvu jsem zkoušel porozumět všemu, od účtů, přes povinné ručení a životní pojištění až po hypotéky a investice. A to ještě od mnoha produktových partnerů, které jsem v té době už měl v portfoliu. Tudy to tedy nešlo, specializace je nutná.

Věřím tomu, že člověk by měl dělat práci, která ho baví, přeci jen v ní stráví třetinu života. Když Vás něco baví, děláte to s radostí a děláte to pořádně. Než dělat neco nepořádně, to radši nedělat nic. Vybral jsem si z té finanční škály to co mě baví nejvíc a to jsou hypotéky a investice. K hypotékám se občas hodí pojištění majetku a životní pojištění, to také umím celkem dobře.

Na prvním místě jsou pro mě investice, sám pravidelně investuji naše rodinné peníze, takže i ty zkušenosti ze soukromí se mi v práci mnohokrát zůročily. Také jsem si našel analytiky, kteří jsou schopni za mě vyhodnotit rizikovost a pravděpodobnost dosažení výnosů u jednotlivých instrumentů - to mě šetří čas, takže místo analýz např. podílového fondu XY se mohu věnovat pravidelnému servisu u svých klientů.

 

Moji klienti si na mě cení především úpřímnosti, dodržování slibů a termínů, kvalitní přípravy na schůzku, podpory v dodržování finančních cílů a pravidleného servisu - informační emaily a min. 1x ročně osobní, nebo telefonický kontakt - v případě potřeby i častěji.

 

 

Jsem Vám k dispozici  neváhejte mě kontaktovat.